Gra miejska – została odwołana

WAŻNE !!!

Gra miejska została odwołana.

Wskażemy nowy termin.

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele i Uczniowie,

zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do wzięcia udziału w kolejnej edycji  gry miejskiej pod hasłem: „Jak być nowoczesnym patriotą? czyli pamiętać o przeszłości i ekologicznym myśleniu o jutrze”. Gra zorientowana jest na upowszechnianie i popularyzowanie wśród młodzieży wiedzy z różnych dziedzin nauki oraz krzewienie nowoczesnego patriotyzmu.

V edycja gry miejskiej w 2020 r. odbywać się będzie we współpracy z Wydziałem Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego, Radomskim Towarzystwem Retrocyklistów i Stowarzyszeniem Centrum Młodzieży „Arka”. W związku z tym gwarantujemy niezapomniane, nowe doświadczenia naukowe i kulturalne, a także po prostu dobrą zabawę.

Mamy nadzieję, że nasza gra spełni oczekiwania uczniów, przenosząc lekcje z klas w warunki plenerowe. Razem z Państwem poprowadzimy ją ulicami naszego miasta pomiędzy zespołami (5 uczniów plus opiekun). Zespoły rozpoczną bieg 20 marca 2020 roku do wskazanych miejsc, zgodnie z wyznaczoną na mapie trasą. W każdym punkcie, do którego dotrą zawodnicy, będzie oczekiwała osoba, która sprawdzi wykonanie zleconego zadania. Punktem docelowym będzie budynek VII Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Warszawskiej 12, gdzie odbędzie się finał.

Zapewniamy, że udział w grze pozwoli młodzieży nie tylko  przyswoić sporą dawkę wiedzy z różnych dziedzin nauki, ale również poznać nasze miasto i umożliwi samodzielne kreatywne poszukiwanie życiowych odpowiedzi. Będzie to również doskonała okazja do rywalizacji, do oryginalnej realizacji podstawy programowej, zabawy i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz zdobycia atrakcyjnych nagród.

Z nadzieją na ciekawe spotkanie Społeczność VII Liceum Ogólnokształcącego Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.03.2020r. na e-mail: katarzyna.gac@7lo.radom.pl

Regulamin udziału w grze miejskiej 2020 VII LO Radom