Integracja w VII LO.

Dnia  28.09.2018 r. uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawcami uczestniczyli w zabawie integracyjnej, która przebiegała w trzech etapach. Imprezę rozpoczął krótki rajd. Uczniowie podzieleni na 3 zespoły w kilkuminutowych odstępach czasu wyruszyli spod szkoły do Lasu Kapturskiego. Trasę przemierzyli ulicami: Warszawską, Rybną i Czarnieckiego. Na miejscu otrzymali zadanie konkursowe, które musieli wykonać, by otrzymać niezbędne do zwycięstwa punkty. Konkurencja, w której brali udział przedstawiciele poszczególnych klas, polegała na rzucie szyszką do celu. Kolejne wyzwanie wymagało od uczniów jeszcze większej zręczności. Należało bowiem wykonać jak najwięcej nożnych podbić piłki. Mimo to w uczniach wola walki i zdrowej rywalizacji była ogromna. Uczniowie chętnie, z uśmiechem i zaangażowaniem zdobywali punkty.

           Za zgodą Nadleśnictwa Radom nasi pierwszoklasiści mogli dotrzeć do ostatniego etapu imprezy, pokonując ścieżkę edukacyjną „Leśna Klasa”, która przebiegała ulicami Folwarczną i Janiszewską. Na miejscu wreszcie można było odpocząć przed kolejnymi wyzwaniami i posilić się wyśmienitą kiełbaską z ogniska. Ci zaś, którzy mieli jeszcze ochotę i zapas energii, mogli sprawdzić swoje umiejętności taneczne pod okiem Jakuba Stańczyka. Niezwykle miłą niespodzianką była także wizyta  złożona  przez dyrekcję naszej szkoły, tj. Pana Dyrektora Michała Deję oraz Panią Dyrektor Beatę Falińską.

Na zakończenie  naszej udanej  integracji odbyła się sesja zdjęciowa, a po niej wręczono  zwycięzcom pamiątkowe medale.

To wyjątkowe spotkanie integracyjne nie odbyłoby się bez pomocy dyrekcji naszej szkoły, zaangażowanych nauczycieli i uczniów z Samorządu Uczniowskiego oraz Nadleśnictwa Radom.


 Serdecznie dziękujemy:

Panu Dyrektorowi Michałowi Dei oraz Pani Dyrektor Beacie Falińskiej,

Paniom: Jolancie Bańczak, Marzenie Łukomskiej, Magdalenie Starzyńskiej,

Panu Ernestowi Pawelcowi oraz uczniom z Samorządu Uczniowskiego i Nadleśnictwu Radom.

 

Agnieszka Brzeska- Pająk, Ewa Kulczycka, Dorota Szydłowska