Po raz XXI na boisku VII LO

Po raz XXI na boisku VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego zorganizowaliśmy Turniej Piłki Nożnej o „Puchar Braci Czachorów”.  Zawody odbyły się w ramach XVI Radomskiej Olimpiady Młodzieży, a brały w nich udział radomskie szkoły podstawowe rywalizujące w kategorii „młodzież”.

Po rozegraniu 40 spotkań wyłoniliśmy Mistrza Radomia, którym okazali się reprezentanci PSP nr 4. Drugie miejsce zajęli uczniowie z PSP nr 9, a trzeci byli  uczniowie z PSP nr 7. Tradycyjnie przyznaliśmy pamiątkowe statuetki dla najlepszych zawodników turnieju. Królem strzelców został Rafał Tuzinek z PSP nr 18, najlepszym bramkarzem został Mikołaj Molga z PSP nr 9, a tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Szymon Witkowski z PSP nr 7.

Nagrody dla najlepszych drużyn wręczyli panowie Mirosław Paluch – kierownik Wydziału Sportu UM w Radomiu oraz gospodarz imprezy Dyrektor VII LO Michał Deja. Swoją obecnością uświetnili finał Tadeusz i Daniel Czachorowie, którzy wręczyli dodatkowo „Puchar Braci Czachorów”.

Wszystkim drużynom i wyróżnionym gratulujemy, a najzdolniejszych zapraszamy w nasze progi.

Organizator: Dariusz Wziątek.