Prośba o wsparcie projektu pt. „Stacja Radomskiego Roweru Miejskiego w Parku im. Jacka Malczewskiego – ul. Warszawska” (obszar IV, pozycja 9).

Dzień dobry,
chciałbym prosić Państwa w imieniu naszej lokalnej – osiedlowej wspólnoty o wsparcie. Do Budżetu Obywatelskiego zgłosiliśmy projekt pt. „Stacja Radomskiego Roweru Miejskiego w Parku im. Jacka Malczewskiego – ul. Warszawska” (obszar IV, pozycja 9).
Państwa Placówka znajduje się w centrum naszego osiedla, wielu naszych mieszkańców kształci się pod Państwa opieką, a utworzenie tego punktu służyłoby nie tylko okolicznym mieszkańcom, ale także Państwa uczniom, którzy mogliby dojeżdżać i wracać ze szkoły rowerem miejskim. W tym roku ma zostać przeprowadzony remont Parku im. Jacka Malczewskiego więc taki punkt świetnie będzie pasował do nowego wyglądu parku.
Udział w głosowaniu na projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego możemy także potraktować jako lekcję demokracji dla młodzieży, bowiem głosować mogą mieszkańcy Radomia od 16 roku życia.
Dlatego też prosimy Państwa o głosowanie na nasz projekt oraz poinformowanie społeczności szkolnej o możliwości zagłosowania na taki projekt, np. poprzez umieszczenie takiej informacji na Państwa stronie internetowej i tablicy na portalu Facebook.
 
Społeczność Osiedla XV w Radomiu