Aktualności – test

 

Konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową 22/02/2024 -  Dnia 16.02.2024 r. zostały przyznane przez jury uczniowskie nagrody za kartę walentynkową w kategoriach: najpiękniejsza, najbardziej kreatywna oraz zawierająca najlepszy tekst. Wręczono także nagrodę specjalną za wkład pracy w wykonanie karty. NAJPIĘKNIEJSZA KARTA WALENTYNKOWA Michał Mistalski 1B Paula Piotrowska 2D Zuzanna Gront 1A NAJBARDZIEJ KREATYWNA KARTKA WALENTYNKOWA Daria Głogowska 1B Gabriela Białokoń 1B NAJLEPSZY TEKST […]
Dzień Bezpiecznego Internetu w VII LO 16/02/2024 - Dania 06.02.2024r. w naszej szkole odbył się konkurs w formie elektronicznej Quzizz wiedzy o Daniu Bezpiecznego Internetu. W konkursie brało udział 30 osób z klas pierwszych drugich i trzecich. Zwycięscy otrzymali pamiątkowe dyplomy  i nagrody rzeczowe. Koordynatorem konkursu była Urszula Rajkowska,  Justyna Płatos oraz Małgorzata Holender.  
Studniówka 2024 23/01/2024 - Za nami kolejna studniówka. Bardzo cieszymy się, że wiele osób doceniło poloneza przygotowanego przez uczniów pod opieką naszego absolwenta Kuby Stańczyka. Prostota i tradycja zwróciły uwagę. O naszym polonezie napisano nawet na ogólnopolskim portalu Onet: link: „I to się nazywa polonez” — komentują internauci Zdjęcia ze studniówki znajdziecie w zakładce o szkole/ media o nas.
Maraton Pisania Listów 2023 08/12/2023 - Gorąco dziękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom, którzy z tak dużym zaangażowaniem włączyli się w Maraton Pisania Listów. W tym roku pobiliśmy nasz rekord z roku ubiegłego i wspólnie napisaliśmy 1217 listów.
Dzień Świętego Mikołaja w VII LO 06/12/2023 - Dzień Świętego Mikołaja w VII LO - fotorelacja
Konferencja „Nie hejtuję, reaguję” 01/12/2023 - Dnia 1 grudnia 2023 roku klasa 2B uczestniczyła w Konferencji inaugurującej kampanię edukacyjno – informacyjną „Nie hejtuję – reaguję”, której celem jest promowanie postaw równości, tolerancji i zachowań wolnych od uprzedzeń. Prelegenci w rzetelny i ciekawy sposób mówili także o tym, czym jest hejt i jakie są jego skutki dla obu stron. Wiedza , która […]
Wiktoria Figarska – uczennica klasy 3b stypendystką Prezesa Rady Ministrów 27/11/2023 - 27 listopada 2023 r. odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Presesa Rady Ministrów. Organizatorem wydarzenia było Kuratorium Oświaty w Warszawie – Delegatura w Radomiu. Wiktoria wraz z 62. Stypendystami otrzymała dyplom z rąk Mazowieckiego Kuratora Oświaty i parlamentarzystów ziemi radomskiej. Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania talentów.
Klasy maturalne na monodramie „Inny świat” 24/11/2023 - W piątek 24 listopada klasy: 4a, 4b, 4c i 4d w Resursie Obywatelskiej obejrzały monodram „Inny świat” zrealizowany na podstawie powieści Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Spektakl obnaża całą prawdę na temat totalitaryzmu i zniewolenia człowieka. Skłania widzów do refleksji na temat istoty człowieczeństwa, zła oraz godności w świecie odwróconego Dekalogu.
Światowy Dzień Życzliwości 21/11/2023 - 21 listopada obchodzimy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku biblioteka zaplanowała wiele miłych wydarzeń dla całej społeczności szkolnej, między innymi plakaty, wykreślanki oraz „miłe słowa – podaj dalej”. Dzień Życzliwości świętujemy pod hasłem „Wróćmy do Życzliwości”. Tego dnia przede wszystkim uśmiechamy się do ludzi. Bądźmy także uprzejmi i dobrzy dla napotkanych na ulicy […]
Aby zobaczyć więcej przejdź do Archiwum