Wycieczka do Krakowa

W dniach 14-16.10.2016 roku odbyła się wycieczka pracowników szkoły do Krakowa i Wieliczki. Pierwszego dnia zwiedzaliśmy zabytkową kopalnię soli w Wieliczce. Prawie trzygodzinna trasa turystyczna pozwoliła nam na cieszenie się urokami tego miejsca i na poznanie jego historii. Wieczorem, tego samego dnia podziwialiśmy Kraków nocą przemierzając rynek i urokliwe uliczki prowadzące do niego. Noclegi na ulicy Folwarcznej, w odległości 2 minut do Rynku, pozwalały nam na bezproblemowe dotarcie do różnych ciekawych miejsc tego, jakże urokliwego, miasta. Wieczorna integracja przy grze „5 sekund” dostarczyła nam wiele radości.

W sobotę zwiedzaliśmy Komnaty Reprezentacyjne i Skarbiec na Wawelu. Wieczorem czekały nas doznania artystyczne – program kabaretowy w Piwnicy pod Baranami. Miejsce kultowe i warto,  by raz w życiu tam być i móc poczuć tę specyficzną dla tego miejsca atmosferę.

Niestety, wszystko co dobre kiedyś się kończy. W niedzielę, cali i zdrowi, pełni pozytywnej energii wróciliśmy do swoich bliskich.

Zdjęcia: pracownicy VII LO