XXII Puchar im. Braci Czachorów w piłce nożnej chłopców

W dniach 15-23.X.2020 roku na obiektach VII LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Radomiu rozegrany został „XXII Puchar im. Braci Czachorów w Piłce Nożnej Chłopców”. Zawody odbyły się w ramach XVII Radomskiej Olimpiady Młodzieży szkół podstawowych w kategorii młodzież.

Do zawodów zgłosiło się 17 radomskich szkół, spośród których wyłoniono zwycięzców. Na najwyższym stopniu podium stanęła drużyna z PSP nr 3, która odebrała puchar ufundowany przez Prezydenta Miasta oraz nagrodę specjalną – puchar ufundowany przez rodzinę państwa Czachorów. Drugie miejsce zajęli chłopcy z PSP nr 33, a stawkę zamknęła drużyna z PSP nr 2.

Wyróżniono także najlepszych zawodników turnieju, a nagrody w kategoriach odebrali:

– król strzelców – Krystian Dryja (PSP nr 3)

– najlepszy bramkarz – Wiktor Kopycki (PSP nr 33)