Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Dziś w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego maturzystów.
Podczas wydarzenia głos zabrali: Pani Dyrektor Beata Falińska, Wicewojewoda Patryk Fajdek, przedstawicielka Rady Rodziców Pani Barbara Fedorowicz, Przewodniczący Szkoły Michał Sułek oraz przedstawiciel uczniów klas czwartych Filip Strzelczyk. Nie zabrakło ciepłych słów, podziękowań i wzruszających wspomnień.
Wręczono nagrody i dyplomy za bardzo dobre wyniki w nauce oraz zaangażowanie w życie szkoły.
Szczególnym momentem było przyznanie statuetki „Krzysia” – symbolu postawy naszego Patrona. W tym roku otrzymał ją Zbigniew Fedorowicz z klasy 4s.
Pożegnaniom i miłym słowom nie było końca.
Dziękujemy za wspólne lata, za obecność, energię i serce włożone w budowanie szkolnej społeczności.
Będziemy tęsknić.
Powodzenia na maturze i w dorosłym życiu!
Akademię przygotowali Katarzyna Kwaczyńska, Piotr Siembor, Dariusz Wziątek.