Lekcja otwarta z języka polskiego

Dnia 27 mają w klasie 3E odbyła się lekcja otwarta z języka polskiego pt. Niezwykłe spotkanie na szczycie….- przypomnienie wiadomości o wybranych bohaterach literackich. Podczas tej lekcji uczniowie wcielili się w ulubionych bohaterów ze szkolnych lektur, odegrali scenkę, a następnie aktywnie pracowali w grupach i rywalizowali w aplikacji Kahoot. Zajęcia były dynamiczne, momentami zaskakujące, ale przede wszystkim pozwoliły uczniom przypomnieć sobie to, co ważne na egzaminie maturalnym. A nad przebiegiem lekcji czuwała Pani Agnieszka Górka.