Spotkania integracyjne

09 września 2016 roku, w piękny, słoneczny dzień odbyły się spotkania integracyjne uczniów klas I, II i III.

Klasa 1A

Uczniowie klasy 1A pod opieką nauczycieli- pani Anetty Piaseckiej i pani Doroty Hebdzyńskiej w piękny, słoneczny dzień wybrali się do Lasu Kapturskiego. Główną atrakcją wycieczki była integracja przy ognisku połączona z pieczeniem kiełbasek. Dodatkowo młodzież, podzielona na drużyny, brała udział w grze zespołowej „Podchody”. Wszyscy dobrze się bawili i na długo zapamiętają mile spędzone chwile.

 

Klasa 1B

Uczniowie klasy IB wraz z wychowawcą p. Ewelina Makuch, wybrali się na spotkanie integracyjne do kręgielni „Platinium”. Była to nie tylko świetna okazja do poznania się, ale również do zdrowej rywalizacji, bowiem zmagania sportowe zakończyły się wyłonieniem MISTRZA KRĘGIELNI klasy IB!!!

Wszyscy spisali się świetnie, ale zaszczytny tytuł przypadł Dagmarze Niziołek!!! Gratulacje!!!

Klasa 1C

Społeczność klasy 1 c wraz z wychowawczynią- panią Anną Sputowską wybrała się do restauracji „La Spezia”. Po spotkaniu w pizzerii wszyscy poszli na pyszne lody.

Klasy 2A i 2C

Klasy: 2a i 2c wraz z wychowawczyniami wybrały się do Jedlni Letnisko. Odwiedzili tam mogiły pomordowanych Polaków w czasie drugiej wojny światowej. Pamięć poległych uczcili modlitwą i zapaleniem zniczy.
Po wyczerpującym spacerze odpoczywali w kawiarni nad zalewem.

Klasy 3A i 3C

Wyjście integracyjne klas 3a i 3c odbyło się 9 września 2016 roku.
Opiekunami byli Pani Monika Tkaczyk i Pan Mirosław Ziętek.
Wycieczka zorganizowana była w dwóch etapach:
a) zwiedzanie Muzeum Wsi Radomskiej,
b) wspólne spożywanie pizzy połączone z wyborem samorządu klasowego.
Uczniowie zgodnie stwierdzili ,że muzeum jest doskonałym miejscem do spędzania wolnego czasu, a nawet urządzania pikniku.

Klasy 3B i 3C

Obie klasy wraz z wychowawczyniami- p. Justyną Bator i p. Moniką Owczarek oraz nauczycielami wychowania fizycznego- p. Katarzyną Gac i p. Kamilem Bagińskim wybrali się na rajd rowerowy. Jego trasa prowadziła ze szkoły nad zalew na Borkach. Tam obie klasy zorganizowały rozgrywki sportowe w koszykówkę i piłkę siatkową. Czas wolny od nauki wykorzystano także na naukę zumby. Po sportowych zmaganiach obie klasy integrowały się przy pieczeniu kiełbasek.