XIII Radomskie Targi Pracy

XIII Radomskie Targi Pracy


     W piątek 22.09.2017 r. przedstawiciele trzecich klas VII Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, pod opieką p. Jolanty Bańczak wzięli udział w XIII Radomskich Targach Pracy, które odbyły się w Urzędzie Miejskim  przy  ulicy Żeromskiego 53.

O godz. 10 dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy p. Józef Bakuła, po przywitaniu wszystkich wystawców, urzędników oraz przybyłych gości i interesantów otworzył XIII Radomskie Targi Pracy. 

     W tegorocznych targach wystawiło swoje stoiska aż 40 firm w tym: Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Filia w Radomiu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu, oferując ponad 1500 miejsc pracy. Na miejscu również można było skorzystać z porad doradców zawodowych. W tym roku oprócz ofert pracy proponowano tak, że bardzo szeroki wachlarz szkoleń, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przybyłych.

Sytuacja na radomskim rynku pracy z roku na rok ulega poprawie, sukcesywnie spada bezrobocie w naszym regionie co napawa nas wszystkich dużym optymizmem.

Jolanta Bańczak