Absolwenci

absolwenci 1

PIOTR FILIPOWICZ –uczęszczał do klasy pani Grażyny Grymuły w latach 1993-1997. Jest absolwentem Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego oraz Szkoły Muzycznej w Radomiu. Obecnie muzyk teatru „Roma” w Warszawie. Nagrał kilkanaście płyt z muzyką jazzową i klasyczną. Współpracował z takimi artystami jak: Michał Urbaniak, Krzysztof Herdzin, Danuta Błażejczyk, Ewa Błaszczyk czy Olga Bończyk. Jest również współtwórcą muzycznych aranżacji do albumu: „Jazz tribute to Michael Jackson”. 

 

absolwenci 2

ŁUKASZ JEMIOŁ –uczeń klasy pana Jana Cichego w latach 1998-2002; obecnie projektant mody. Jest laureatem wielu konkursów dla projektantów, m.in. „Złota Nitka”, „Oskary Fashion de Luxe pret-a-porter”, „Moda Folk”, „Projekt ASP”. Dwukrotnie uzyskał stypendium Ministra Kultury i Sztuki za osiągnięcia artystyczne w dziedzinie mody.

Projektant ubiera znane osoby ze świata mediów i sztuki, takie jak: Magda Gessler, Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska,  Alicja Bachleda-Curuś, Magdalena Mielcarz, Joanna Horodyńska, Karolina Malinowska, Jolanta Fraszyńska, Agnieszka Hyży, a jego stroje publikowane są na łamach ogólnopolskich czasopism o modzie: „Elle”, „Twój Styl”, „Pani”, „Gala”, „Viva!”, „Zwierciadło” i inne.

 

absolwenci 6MACIEJ STARNAWSKI – uczęszczał do klasy pani Małgorzaty Rychtelskiej w latach 1999-2003. Jest wokalistą, chórzystą, muzykiem sesyjnym i multiinstrumentalistą. W 2003 roku zdobył główną nagrodę kontraktu płytowego w konkursie TVN „Jestem, jaki jestem”. Obecnie członek zespołu „DoriFi”. Wydał album „Drzwi do kariery” oraz single: „Nie ma takich gór” oraz „It’s not a game”.

 

absolwenci 8MAGDALENA SCHABOWSKA – w latach 1999-2003 była uczennicą klasy o profilu muzycznym. Ukończyła Szkołę Muzyczną im. Oskara Kolberga w Radomiu oraz Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Brała udział w operach : „Czarodziejski flet” Wolfganga Amadeusza Mozarta jako Pamina, „Don Giovanni” jako Donna Elwira, „Verbum Nobile” Stanisława Moniuszki jako Zosia, „Aleko” Sergiusza Rachmaninowa jako Zemfira.

 

absolwenci 9

FILIP PIKALSKI –uczęszczał do klasy pani Aleksandry Rogólskiej w latach 2007-2010.Jest autorem tomiku poezji „Szafa” oraz laureatem konkursów poetyckich. Należał do Radomskiej Grupy Poetyckiej „Elisir” oraz brał udział w spektaklu „Tolerancja”.

 

absolwenci 14

MARCELINA KOPYT –uczennica klasy pani Ewy Kulczyckiej w latach 2008 -2011. Obecnie jest wokalistką. Wystąpiła w programie muzycznym TVP 2 „Bitwa na głosy” i razem z drużyną Andrzeja „Piaska” Piasecznego wygrała zmagania konkursowe. Przez wiele lat występowała  z orkiestrą Grandioso i Big Bandem Szkół Muzycznych. Współpracowała również z radomskim zespołem muzycznym „Techno Allah”

 

absolwenci 17ANATOL MODZELEWSKI – w latach 2008–2011 był uczniem klasy pana Mirosława Ziętka. Obecnie jest modelem. Został wyróżniony przez prestiżowy portal „Models.com” i okrzyknięty jednym z najlepiej zapowiadających się modeli sezonu. Wystąpił u boku polskiej top modelki- Kasi Struss w sesji dla „Fashion magazine”. Chodził w pokazach Lanvina, Damira Doma, Carvena, YMC, Matthew’a Millera oraz Lou Daltona. Współpracował także z Łukaszem Jemiołem- projektantem i absolwentem naszego liceum.