Kadra nauczycielska

p.o. DYREKTORA SZKOŁY:

  • mgr Beata Falińska

WICEDYREKTOR SZKOŁY:

  • Agnieszka Brzeska-Pająk

PEDAGOG:

  • mgr Monika Kasperczyk
  • mgr Wioletta Trojanowska

BIBLIOTEKA

  • mgr Małgorzata Holender
  • mgr Justyna Płatos

JĘZYK POLSKI

  • mgr Beata Falińska
  • mgr Justyna Bator – wychowawca kl. 2c
  • mgr Michał Deja – wychowawca kl. 1b
  • mgr Katarzyna Gaczyńska – wychowawca kl. 2f
  • mgr Agnieszka Górka – wychowawca kl. 2g
  • mgr Elżbieta Rodakowska – wychowawca kl. 1c

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Justyna Gadecka-Paziewska – wychowawca kl. 2j
  • mgr Beata Kacak – wychowawca kl. 2h
  • mgr Karolina Knieć
  • mgr Kamila Nowak
  • mgr Anetta Piasecka – wychowawca kl. 3a
  • mgr Anna Sputowska
  • mgr Marlena Szatkowska-Dutkiewicz
  • mgr Monika Tkaczyk

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Beata Krawczyk – wychowawca kl. 1d
  • mgr Anna Smolik
  • mgr Elżbieta Sokołowska – wychowawca kl. 2bp
  • mgr Edyta Panek

MATEMATYKA

  • mgr Katarzyna Kwaczyńska – wychowawca kl. 2ep
  • mgr Piotr Siembor
  • mgr Marta Wąsik – wychowawca kl. 2dp

FIZYKA

  • mgr Karolina Mucha

CHEMIA, PRZYRODA

  • mgr Ewa Kulczycka – wychowawca kl. 3c

BIOLOGIA

  • mgr Patrycja Stanik-Mosiołek

GEOGRAFIA

  • mgr Barbara Łopuszyńska – wychowawca kl. 1a
  • mgr Anna Domagała

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA/RATOWNICTWO

  • mgr Dorota Hebdzyńska

HISTORIA, HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO, WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Agnieszka Brzeska-Pająk – wychowawca kl. 3b
  • mgr Mateusz Klimek
  • mgr Krzysztof Wójcik

PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

  • mgr Andrzej Szydłowski

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Jolanta Bańczak
  • mgr Katarzyna Gac – wychowawca kl.2ap
  • mgr Mariusz Krzosek
  • mgr Piotr Wątorski
  • mgr Dariusz Wziątek – wychowawca kl. 2i

WIEDZA O KULTURZE, FILOZOFIA

  • mgr Katarzyna Gaczyńska – wychowawca kl. 2f

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE, DORADZTWO ZAWODOWE

  • mgr Jolanta Bańczak

INFORMATYKA

  • mgr Urszula Rajkowska
  • mgr Dorota Hebdzyńska

RELIGIA

  • mgr Marzena Łukomska
  • mgr Barbara Kozłowska