Struktura szkoły

W VII LO funkcjonują następujące klasy:

KLASY PIERWSZE PO SZKOLE PODSTAWOWEJ

1a – mgr Katarzyna Gac

– z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego, języka angielskiego i geografii.

1b – mgr Elżbieta Sokołowska

– z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego, języka angielskiego i wiedzy o społeczeństwie.

1c – mgr Magdalena Starzyńska

– z rozszerzonym programem nauczania: języka angielskiego, biologii i chemii.

1d – mgr Marta Wąsik

– z rozszerzonym programem nauczania: języka polskiego, języka angielskiego lub niemieckiego oraz matematyki lub informatyki.

1e – mgr Katarzyna Kwaczyńska

– z rozszerzonym programem nauczania: wiedzy o społeczeństwie, historii oraz języka angielskiego lub języka niemieckiego.

KLASY PIERWSZE PO GIMNAZJUM

1f – mgr Katarzyna Gaczyńska

1g – mgr Agnieszka Górka

– z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii

1h – mgr Beata Kacak

– z rozszerzonym programem nauczania: języka angielskiego, geografii, oraz wiedzy o społeczeństwie lub matematyki.

1i – mgr Dariusz Wziątek

– z rozszerzonym programem nauczania: historii, wiedzy o społeczeństwie oraz języka angielskiego lub języka niemieckiego.

1j – mgr Justyna Gadecka-Paziewska

2A – mgr Anetta Piasecka

2B – mgr Agnieszka Brzeska-Pająk

– z rozszerzonym programem nauczania: języka angielskiego, historii i języka polskiego.

2C – mgr Ewa Kulczycka

– z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii.

3A – mgr Barbara Łopuszyńska

3B – mgr Monika Tkaczyk

– z rozszerzonym programem nauczania: języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie i języka polskiego.

3C – mgr Anna Smolik

– z rozszerzonym programem nauczania: biologii i chemii.